תרגום לסינית

תנו למתרגמים שלנו לעבוד בשבילכם

תרגום לסינית

תרגום לסינית ותרגום מסינית מהווים בימינו שירות מבוקש ואף כמעט הכרחי ולא סתם כך!

השפה הסינית הינה השפה המדוברת ביותר בעולם, והיא מדורגת במקום הראשון עם למעלה מ-937 מיליון דוברים שסינית היא שפת אמם!

בעשור האחרון הכלכלה הסינית מהווה שחקן רציני ביותר בשוק הגלובאלי והשפה הסינית מהווה כרטיס כניסה וחשיפה לכוח כלכלי ויצרני חזק ביותר.

חבר המתרגמים שמחה לעמוד לרשותכם בכל הקשור לתרגום לסינית ותרגום מסינית, בכל תחום מקצועי, בכל ענף, בכל פורמט או מדיה. התרגום נעשה ע"י מתרגמים מקצועיים ובעלי ניסיון בעלי שפת אם סינית, והבקיאים במלאכת התרגום והתאמת הטקסט אל קהל היעד, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים של הלקוח ו/או של המוצר.

תרגום לסינית ותרגום מסינית דורש מומחיות וידע שאין להם תחליף. למען האמת, ההתייחסות לשפה הסינית כשפה אחת עלולה להיות מבלבלת למדי, היות ולמעשה, אין "שפה סינית" אחת ויחידה המדוברת בסין!

הרפובליקה העממית של סין היא שמה של המדינה המקיפה את שטחה היבשתי של סין, ואילו הרפובליקה הסינית שולטת בסביבות האי טאיוואן. שתיהן יחד יוצרות את הישות התרבותית "סין" הידועה מזה אלפי שנים, וממנה יצאו המצאות ותרומות לתרבות האנושית – מן החשובות ביותר, לרבות אבק השריפה, הדפוס, הנייר והמצפן.

סין בנויה ממספר רב של קבוצות אתניות שהתמקמו באזורים שונים על פני שטחה הגיאוגרפי רחב הידיים. אחד ההבדלים הבולטים בין התרבויות והזרמים שנוצרו במרוצת השנים הינו קשת רחבה של שפות וניבים, כאשר השפה הסינית המנדרינית היא המדוברת והנפוצה מכולן, ומשמשת כשפה הרשמית הן בסין הלאומית והן בסין העממית. הניב המנדריני מדובר בעיקר על ידי בני ההאן אשר מהווים רוב אתני מבני סין ונמצאים בריכוז דמוגרפי בחלקה המזרחי והדרומי של סין.

הניב המוכר השני של השפה הינו דיאלקט הסינית הקנטונזית , שמהווה גרסה עיקרית של קבוצת ניבים המכונה יְוֵה ונמצא בשימוש בעיקר במחוז גואנגדונג ובהונג קונג.

מעבר לשני ניבים עיקריים אלה, קיימות עוד 55 קבוצות אתניות אשר חיות בסין, הנבדלות זו מזו בניואנסים התרבותיים והלשוניים. לכל קבוצה אתנית ניב מקומי משלה, כגון השפות המונגוליות בערבות צפון סין, השפות הטיבטיות שברמת ההימלאיה או השפות המלאיו פולינזיות שבאי טאיוואן. במחקר שפורסם ממש לאחרונה, וארך למעלה מ-50 שנות מחקר, מתברר כי יש כ-130 דיאלקטים שונים בסין!

קיים דבר אחד המשותף לכל הניבים, והוא הכתב הסיני. השפה הסינית על כל ניביה השונים, ובכל האזורים הגאוגרפים, מרוחקים ככל שיהיו זה מזה, נכתבת בכתב סימנים עתיק יומין המשותף לכל הדיאלקטים. עם זאת, קיימים הבדלים וניואנסים רבים באופן בו יתורגם הטקסט ביחס לקהל הדוברים המיועד, ולכן חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה בעלת מאגר מתרגמים מגוון ומקצועי.

רק חברה מקצועית ומנוסה תדע להתאים לכם את המתרגם המתאים ביותר, השולט בניב הדרוש וידע לתרגם לסינית ומסינית באופן המדויק והקולח ביותר.

הבלוג שלנו

 • תרגום עלוני תרופות
  תרגום עלוני תרופות

  כשזה נוגע לתרגום עלוני תרופות, חבר תרגומים חבר תרגומים מספקת שירותי תרגום, עימוד וגרפיקה איכותיים לעלוני תרופות בהתאמה לדרישות משרד הבריאות, בסטנדרטים גבוהים ובלוחות זמנים ללא תחרות שירותי חטיבת...

 • תרגום תעודת לידה
  תרגום תעודת לידה

  כאשר תינוק נולד, הוא מקבל תעודת לידה המהווה את אישור המדינה על הלידה. תעודת הלידה כוללת את תאריך ומקום הלידה, מין היילוד, שמו ושמות הוריו. התעודה משמשת בין היתר,...

 • תרגום קורות חיים מערבית לאנגלית
  תרגום קורות חיים מערבית לאנגלית

  בארץ ישראל חיים כמיליון וחצי דוברי ערבית, הדוברים את השפה בארבעה ניבים עיקריים: פלסטיני, בדואי, דרוזי וערבית ספרותית המשמשת את כלי התקשורת. הביקוש לתרגום מערבית לשפות אחרות ובמיוחד לאנגלית...

לקבלת הצעת מחיר מהירה לפתרונות תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

צרו קשר בצעו הזמנה אונליין